A- A A+
Aktywni - Efektywni

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

 

W związku z realizacją projektu zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy są zainteresowani pozyskaniem stażystów (bez ponoszenia kosztów).

Staże będą odbywały się po zakończeniu przez Uczestników Projektu warsztatów, porad indywidualnych i/lub szkoleń. Staże będą całkowicie bezpłatne dla pracodawcy!! – osoby odbywające staże będą otrzymywały wynagrodzenie w ramach naszego Projektu.

 

Pracodawco! Zyskujesz pracownika i nie ponosisz żadnych kosztów!

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 


 

DLA PRACODAWCÓW ZAINTERESOWANYCH PRZYJĘCIEM STAŻYSTÓW


Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem miejsca stażu dla uczestnika projektu "Aktywni - Efektywni", wypełnij  wniosek o organizację stażu i odeślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Po przesłaniu wniosku o zorganizowanie stażu skontaktujemy się z Państwem i udzielimy wszelkich szczegółowych informacji na temat organizacji stażu w ramach projektu „Aktywni – Efektywni”.

 

 


 

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Pośrednikiem Pracy:

nr telefonu: 12 626 01 50, 503 846 684


email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.